Text article

HeroZero Jak Zdobyć 20-50 Oponek Dziennie?

HeroZero sposób na darmowe oponki.

Jeżeli trafiłeś na moją stronę to zapewne masz już dość przegrywania pojedynków na arenach, nieudanych misji w zadaniach specjalnych, czekania na przedmioty rzadkie i epickie w lumpeksie i dość słabych statystyk? Dzisiaj z moją pomocą ułatwię Ci ulepszyć twoją postać na tyle na ile to jest możliwe. Zapewne chciałbyś żeby twoja postać na 42 poziomie wyglądała tak ? http://2.bp.blogspot.com/-7RT9Xzv5Le0/UVOGORLru5I/AAAAAAAAAHA/Moa_TMNEUek/s1600/rudyklucha.png Moja postać po 5 dniach grania, nie jest najgorzej nie ?

Jak sam zdążyłeś moja postać posiada niezłe statystyki jak na swój poziom oraz 282 oponki! Które zdobyłem zupełnie za darmo. Z taką postacią około 90% walk na arenie kończy się zwycięstwem, rzadko znajduję się jakiś przeciwnik z którym mógłbym przegrać.

A więc do rzeczy, zapewne chciałbyś się dowiedzieć jak w ogóle zdobyć darmowe oponki? Oprócz zdobywania ich za misje, osiągnięcia i walki na arenach w grze.

Dałbyś wiarę że z mojego sposobu można zdobyćod 20-50 oponek dziennie? Zależy to od tego jakie posiadasz chęci oraz ile czasu poświęcisz na zdobycie tych oponek.

read more...
Premium Content Area
Please complete an offer below to unlock this page
  or sign in as a premium account.
  Share this page with your friends:
  Show:
  HTML link:
  Forum link:
  Premium users have unlimited access to our content!
  Report this content
  Need help?

  Unlock process is very easy. You are ordered to choose one of the offers presented on your screen. After completion you get access to content. If you have any problems with this please try again or contact with us by forum or email – we are here to help you.